CANADIAN AQUATIC FEED INC.

Misja Northfin

Misją NorthFin jest przyciągnięcie większej ilości ludzi do tego niesamowitego hobby i pomóc obecnym w utrzymaniu akwariów w dobrej kondycji przez wiele lat. Wizją NorthFin jest "Wzbogacanie” akwariów poprzez oferowanie najwyższej jakości pokarmu dla ryb.

PRODUKTY NORTHFIN ZOSTAŁY WYKONANE W ZAKŁADACH ZAREJESTROWANYCH I CERTYFIKOWANYCH CFIA / USDA / FDA ZLOKALIZOWANYCH W TORONTO, KANADA.

Produkty  

W całej linii produktów NorthFin stosowane są wyłącznie białka i dodatki najwyższej jakości. NorthFin nie używa żadnych niskokalorycznych składników lub wypełniaczy. NorthFin Premium Fish Foods nie zawierają sztucznych hormonów i nie zawierają hormonów. Składniki, których używamy w formułach NorthFin: Maczka z kryla antarktycznego, maczka śledziowa o wysokim nasyceniu kwasów omega-3 (DHA), mączka z całych sardynek, Kelp (Organic Certified), Spirulina, Czosnek, Astaksantyna (Haematococcus Algae), Wapń: glinka montmorylonitowa, mąka pszenna, octan witaminy A, L-askorby-2-polifosforan (źródło witaminy C), D-Activated Animal-Sterol (D3), DL Alphatocophero (E), suplement witaminy B12, suplement dla ryboflawiny, Niacyna, kwas pantotenowy, tiamina, pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, biotyna, Chlorek choliny, siarczan kobaltu, siarczan żelaza, siarczan manganu, selen, cynk. Proces produkcji: NorthFin wykorzystuje najnowocześniejszy, niskotemperaturowy proces wytłaczania parą w celu wytworzenia linii produktów premium. Proces wytłaczania pary z użyciem pary śrubowej NorthFin to delikatna forma produkcji. Jest to korzystne dla zachowania składników odżywczych i witamin w stanie nienaruszonym przez gotowy produkt. Tymczasem konwencjonalny suchy proces wytłaczania degraduje i niszczy znaczący procent składników odżywczych i witamin. NorthFin Premium Fish Foods nie używa żadnych konserwantów ani szkodliwych chemikaliów do zachowania swojej linii produktów. Połączenie pewnych składników / witamin, wraz z samym procesem suszenia, pozwala zachować naturalną żywność. Cała linia produktów premium firmy NorthFin składa się z formuł, które są w 100% bez wypełniacza, bez produktów ubocznych, bez sztucznych pigmentów i bez dodanych hormonów.
INFORMACJE O NASZYCH GŁÓWNYCH SKŁADNIKACH:


Kryl antarktyczny

Kryl Antarktyczny to rodzaj zwierzęcia bezkręgowego, podobnego do krewetek. Każdy kryl składa się z około 15% wysokiej jakości białka zawierającego niezbędne aminokwasy i około 3% tłuszczu i witamin. Dostarcza minerałów takich jak żelazo, fosfor i wapń. Jest to stopień zużycia przez ludzi. Kryl jest źródłem naturalnych karotenoidów. Ponad 95% pigmentów obecnych w krylu występuje w postaci astaksantyny. Asthaksantyna jest nie tylko naturalnym pigmentem, ale działa również jako fotoprotektor i przeciwutleniacz. Co więcej, dowiedziono, że astaksantyna ma wpływ na szybkość wzrostu i immunomodulację ryb i krewetek. Krater Antarktyczny zostaje złapany na czystym Oceanie Antarktycznym i jest przetwarzany w ciągu jednej godziny, a na pokładzie znajduje się specjalnie wyposażony statek, aby zapewnić jego świeżość, smak i najwyższą jakość.


Mączka śledźowa omega-3 (certyfikowana)

Wysokiej jakości śledź Omega-3 to najwyższej jakości mączka rybna. Ten produkt specjalny ma wyższe stężenie DHA. Wytworzone ze śledzi Clupea harengus (śledź atlantycki). Świeżo złowione i zamrożone w ciągu kilku minut na dobrze utrzymanych kanadyjskich statkach, po przybyciu do portu wszystkie połowy są przetwarzane w ciągu około dwóch godzin.


Mączka z sardynek

Sardynka to ryba oceaniczna znana z podróży w dużych grupach . Sardynka jest spokrewniona ze śledziami, a czasami małe ryby oznaczone jako sardynka to śledź. Sardynka jest powszechnie łowiona na Pacyfiku i Atlantyku.
Whole Kelp (Organic Certified)

Kelp to rodzaj wodorostów morskich. Wodorosty występują w trzech różnych odmianach kolorystycznych: czerwonej, zielonej i brązowej. Mączka Kelp dostarcza średnio około 60 minerałów, 21 aminokwasów i 12 witamin. Kelp dostarcza również źródła azotu i potasu, mikroskładników pokarmowych, węglowodanów i niezbędnych hormonów roślinnych. Regularne stosowanie Kelp jako suplementu diety pomaga zwiększyć wykorzystanie wszystkich składników w pełnej racji pokarmowej, poprawiając ogólny stan zdrowia i wydajność ryb. i inne Spirulina Pacifica Spirulina jest w 100% naturalna i bardzo odżywcza mikro roślina wodna. Spirulina zawiera bogate białko roślinne i wiele witamin. Zawiera również szeroką gamę minerałów (w tym żelaza, potasu, magnezu sodu, fosforu, wapnia itd.), Dużą objętość beta-karotenu, duże ilości gamma-Linoleiny. Ponadto spirulina zawiera fikocyjaniny, które można znaleźć tylko w spirulinie. czosnek Niektóre właściwości i korzyści czosnku w pokarmie dla ryb: zwiększenie apetytu / smaku, wzmocnienie układu odpornościowego, ochrona przeciwpasożytnicza. Astaksantyna (Haematococcus Algae) Mikroalgi Haematococcus dostarczają niezwykle bogatego źródła astaksantyny w matrycy karotenoidów. Zwierzęta pigmentowane astaksantyną nabierają bardziej naturalnego, równomiernego zabarwienia. Calcium Montmorillonite Clay Wiadomo, że Glina Montmorylonitowa zawiera nie mniej niż 67 składników mineralnych. Ten imponujący asortyment minerałów obejmuje wapń, żelazo, magnez, potas, mangan i krzemionkę, a także pierwiastki śladowe, występujące w bardzo małych ilościach. Niezwykle wysoka zawartość minerałów stanowi podstawę do uzupełniania niedoborów pokarmowych. Witaminy i minerały Opracowany specjalnie dla ryb ozdobnych.


© Copyright Fin aquatics